Nákupy

KOMFORT súprava pre náročných klientov.

Ak sa v obchode s matracmi opýtate na faktory, ktoré vplývajú na zdravý a plnohodnotný spánok, tak určite dostanete odpoveď, že to sú správna posteľ, matrac, perina a vankúš. Ak je ktorýkoľvek z týchto prvkov nevhodný na spanie, určite sa to prejaví na vašom spánku. Najmenšiu investíciu z tejto štvorice predstavujú vankúš a perina, s ktorou sa počas spánku prikrývame. Preto by sme si mali dať záležať, aby sme si vybrali správne.

paplón na posteli

A dnes už je skutočne z čoho vyberať. No ak patríte k skupine ľudí, ktorí si doprajú len to najlepšie, tak by ste určite mali siahnuť po najkvalitnejších novinkách na našom trhu. Vývoj nových technológií a materiálov priniesol takú malú revolúciu v oblasti materiálov, ktoré sa používajú na výrobu vankúšov a prikrývok na spanie. Takou horúcou novinkou v súčasnosti sú duté vlákna a špeciálne trojrozmerné vlákna FibreLoft, ktoré tvoria výplň vankúšov a perín. A presne takéto špeciálne vlákna sa nachádzajú vo vankúši a paplóne, ktoré tvoria KOMFORT súpravu https://www.segum.sk/produkt/comfort-suprava na spanie. Ide o špeciálnu súpravu, ktorá je extrémne ľahká a veľmi hrejivá. Pri spánku s touto súpravou budete mať pocit, akoby ste spali na nejakom vzdušnom obláčiku. Ľahké a vzdušné materiály skutočne navodzujú podobný dojem, pričom vrchná tkanina je tiež veľmi príjemná na dotyk. Je totiž vyrobená z bavlneného saténu, čo ešte viac zvýrazňuje ľahkosť a vzdušnosť celej súpravy.

paplón na posteli

No a samozrejme, že takýto materiál je priam predurčený pre všetkých alergikov, ktorí si už určite užili veľké trápenie s perinami a vankúšmi s husacím perím. Asi len ťažko by ste dnes hľadali lepší a kvalitnejší antialergický vankúš a paplón ako ponúka súprava KOMFORT. Paplón o rozmere 200 x 135 cm je dostatočne veľký, no stále veľmi ľahký. U vankúšov so môžete vyberať z dvoch veľkostí, a to 50 x 70 cm alebo 70 x 90 cm. Každý kúsok môžete prať pri teplote až do 60°C, takže celá súprava bude vždy čistá a voňavá pripravená na váš spánok.