Nákupy

Boj proti tvrdej vode

S tvrdosťou vody Vodaservis vám dokáže zaručene pomôcť vodaservis.sk, ktorý na svojej webovej stránke ponúka množstvo produktov, ktoré sú účinné a cenovo atraktívne. Tvrdá voda je problém, ktorý trápi pomerne veľa ľudí, ktorí hľadajú všetky možné spôsoby, ako s týmto problémom účinne bojovať, a to predovšetkým tak, aby bol tento boj finančne čo najviac prijateľný. Čo to vlastne tvrdá voda je? Tvrdá voda sa definuje ako voda obsahujúca zvýšený počet minerálnych látok. V tvrdej vode je zvýšená koncentrácia vápnika a horčíka. Pokiaľ si nie ste istý tým, či je vo vašej domácnosti mäkká alebo tvrdá voda, na internete môžete nájsť množstvo jednoduchých pokusov, vdaka ktorým to dokážete rýchlo zistiť.

voda

Azda najčastejším overením, ktoré nezaberie viac ako niekoľko sekúnd je to, že skúsite, či mydlo dobre pení alebo naopak pení horšie. V prípade, že pení horšie, môže to byť znak tvrdej vody. Tvrdá voda taktiež vo všeobecnosti predlžuje dobu varenia mäsa a zeleniny a taktiež môže zanechávať v hrnci biele stopy. Na internete sa taktiež môžete dočítať o rôznych typoch a trikoch, ako takúto vodu zmäkčiť, pričom sa vo všeobecnosti odporúča pridanie hydroxidu vápenatého alebo uhličitanu sodného. Spoločnosť vodaservis.sk vám ponúka bohaté portfólio produktov, pričom tieto produkty môžete jednoducho zoradiť či filtrovať na základe ceny.

voda

Predstavíme si niekoľko z týchto produktov. Superphos je produkt bežne dostupný na úpravu pitnej vody bojujúci pred tvrdou vodou a vodným kameňom, práčkový vodný filter upravuje tvrdú vodu a filtruje nečistoty, filtračná vložka na zmäkčenie vody je univerzálny filter pre každú domácnosť. V rámci siliphosu si môžete zvoliť, či máte záujem o balenie v hmotnosti päťsto gramov, sedemsto gramov či jeden kilogram. Pokiaľ si nie ste istý a potrebujete poradiť ohľadom výberu, neváhajte sa obrátiť na zákaznícku linku.