Nákupy

Bolestivá menštruácia môže byť minulosťou

Kŕče a bolesti brucha, nafúknutosť a celková ťažoba, boľavý chrbát – dni, kedy by sme najradšej nevyliezli z postele a nevystrčili z domu ani len nos. Náročné menštruačné stavy, ktoré Vám znepríjemňujú dni nielen po fyzickej stránke ale aj po tej psychickej sa snažíte zvládať ako sa len dá, no niekedy nezaberá skutočne nič a tak ich musíte len pretrpieť. Ste podráždené, bez nálady a len čakáte, kedy menštruácia prehrmí. Dobrou správou je, že sa tieto náročné a bolestivé menštruačné stavy a ich prejavy dajú zmierniť a to do veľmi vysokej miery, vďaka čomu si môžete užívať život aj počas Vašich dní plná energie a dobrej nálady – stačí siahnuť po tých správnych prípravkoch, ktoré Vám s týmito ťažkosťami spoľahlivo pomôžu.

menštruačné bolesti

U nás na nutrifit.sk nájdete Womease kapsuly prírodného pôvodu, určené na zmiernenie menštruačných ťažkostí a zároveň aj zmierňujú príznaky dobre známeho predmenštruačného syndrómu (PMS). Tieto kapsuly sú pre Vás najideálnejšou voľbou v prípade, že trpíte menštruačnými ťažkosťami, no nechcete siahať po chemických prípravkoch, ktoré zasahujú do celkového organizmu a dobre mienené rady starých mám vôbec nepomáhajú. Tieto výnimočné kapsuly sú navyše vyrobené bez konzervačných látok, farbív, bez alergénov ako sú lepok či laktóza – jedná sa teda o prípravok vegánskeho pôvodu, čo určite mnohé z Vás prekvapí a poteší.

menštruačný kalendár

Netrápte sa počas svojich dní keď nemusíte – máme pre Vás jednoduché riešenie. Pravidelným užívaním týchto spoľahlivých prírodných kapsúl sa viac nemusíte obávať blížiacej sa bolestivej menštruácie Nutrifit či otravných výkyvov nálad, ktoré sú typickými pre predmenštruačný syndróm. Dosiahnite celkovú harmóniu aj počas týchto „ťažkých“ dní sa sami zbadáte, že menštruácia skutočne nemusí byť strašiakom a Vy môžete byť sama sebou kedykoľvek a bez obáv – prečo by ste mali niečo len pretrpieť, keď na to vôbec nemusíte myslieť.