Podnikanie

Push-upky na nohy!

Ach tá móda, prináša nám stále nové výstrelky a radosti!

Doba nám prináša stále nové a nové veci. Nové nápady, dizajny, technológie i riešenia. Rovnako je to aj v móde a módnom priemysle. Krásne vytvarovaná postava a zvýraznenie predností postavy je predsa želaní takmer každej ženy. Ako sa push-up efekt krásne osvedčil pri podprsenkách, preniesol sa už aj na spodné partie https://www.knihcentrum.cz/beskydy-stavby-a-zivot-v-nich postavy. Dokonalý nápad sa stal skutočnosťou! Push up efekt teraz môžeme mať s novými leginami. Legíny sú šité tak, aby zdvihli a vytvarovali zadok. Niektoré majú aj tzv. dvojitý push-up. Postava je v nich pekne tvarovaná, ženská a ladná. Legíny pekne zvýraznia a vytvarujú každé dámske nohy.

leginy

Navyše ako obyčajné legíny veruže ani nevyzerajú. Pekné šité detaily a pohodlný materiál im dáva skvelý look, strih a dizajn. Pohodlnosť, ako pri legínoch, tá však zostáva. Vzadu majú takéto legíny našité aj vrecká, ktoré sú naozaj vreckami. Dostupné sú v rôznych farbách a iste potešia každú dámu, ktorá si na ladných krivkách potrpí.

cvičenie v legínach

Push up leginy stoja určite za to, aby si našli cestu aj do vášho šatníka. Dokonale v nich budete vyzerať a pokiaľ zvolíte strih s vysokým pásom, pomôže vám to ešte aj opticky vytvarovať brucho a boky. Schválne to vyskúšajte, či to funguje, určite budete milo prekvapená. Vyberte si však správnu veľkosť a venujte chviľu tomuto výberu podľa aktuálnej tabuľky veľkostí v e-shope. Pri nákupe je veľkosť jednoducho prvoradá, aby vám daný kúsok padol ako uliaty a mohol vám pekne slúžiť a tvarovať telo.

Možno nie každý sa na push-up efekt odváži, ale vedzte, že krása je v tom, ako sa cítite a čo do okolia vyžarujete, a to v prvom rade. Zvýšte si sebadôveru práve takým kúskom, ako je módny kúsok legín s push-up efektom. Zladíte ich ku krásnej blúzke, mikine či akémukoľvek inému kúsku do pása. Veď chcem aby bol push-up efekt aj vidieť, no nie?