Podnikanie

Väčšie uvoľnenie?

Tantrická masáž sa zaraďuje medzi masážne techniky, pri ktorých dochádza k telesnému uvoľneniu a aj zároveň k duchovnému a sexuálnemu zážitku.

Tantra masáž má však svoju históriu, a to naozaj dlhú. Údajný dátum jej vzniku spadá do piateho storočia nášho letopočtu. Na začiatku bola spojená hlavne s meditáciami a rituálmi, až sa nakoniec sformovala do masážnej techniky. Jej hlavným cieľom je dosiahnuť objavenie svojho pravého ja, čo podľa ideológie tantry funguje na základe spojenia psychického a telesného bytia, vrátane sexuálnej stránky. Tomuto spojeniu v tejto ideológii je pripisovaný aj vznik vesmíru.

tantrická masáž

A čo vlastne znamená samotné slovo tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/? Dalo by sa opísať ako vzájomný vplyv na seba pôsobiacich princípov, ktoré sa navzájom nepretržite ovplyvňujú. Častokrát sú to práve protiklady, ktoré sa navzájom dopĺňajú, čím dosahujú rovnováhu.

Tantra bola spoločnosťou často odmietaná a to hlavne z toho dôvodu, že jej hlavnou súčasťou je práve sexualita. Teda, čo sa týka tejto oblasti, bola odmietaná hlavne kvôli iným náboženským princípom.

Dnes sa už tantrické masáže považujú za normálnu masážnu techniku, ktorá dokáže telo uvoľniť a priniesť relaxačný zážitok. Pri týchto masážach dochádza k masírovaniu celého tela vrátane intímnych oblastí. K pohlavnému styku však nedochádza. Jedná sa čisto o profesionálnu masáž, ktorej je súčasťou uvoľniť vás nie len fyzicky, ale aj na sexuálnej úrovni. Mnohým ľuďom pomohli práve tieto tantra masáže na spoznanie samého seba, čo sa im páči a vyhovuje. Taktiež pomáha pri problémoch s vyvrcholením, teda k dosiahnutiu orgazmu.

Tantra masáž

Ak teda nad touto možnosťou a službou uvažujete, nemáte sa čoho báť. Môže vás to jedine obohatiť a to v ktorejkoľvek oblasti. V dnešnej dobe už nie je problém nájsť kvalitných tantra masérov alebo masážne salóny, ktoré ponúkajú takúto masážnu techniku. Tak smelo do toho!