Podnikanie

Vyskúšaj zelené gélové nechty!

Zelené gélové nechty sú skvelým typom na jesennú manikúru. Odtieňov zelenej je veľmi veľa a každá z nás si môže ľahko vybrať ten správny odtieň zelenej na svoje nechty. Zelená je teplá farba, ktorá upokojuje a vytvára a vyžaruje pozitívnu náladu a okrem toho vyzerá úplne super na tvojich nechtoch. Vyskúšaj ju aj ty! U nás v D-Nails nájdeš veľký výber zelených odtieňov. Zelená farba je dobrá tiež v tom, že sa celkom ľahko kombinuje, preto, ak si sa rozhodla pre farebné nechty môžeš zelenú farbu použiť v množstve farebných kombinácii. Stačí si vybrať len tie správne, ktoré zažiaria na tvojich nechtoch.

manikúra

Zelená je ak klasická vianočná farba, takže sa super bude hodiť k tvojmu vianočnému outfitu, napríklad na vianočnej firemnej párty, alebo vianočnom posedení s priateľmi, alebo pri štedrovečernom stole s rodinou. Zelená je aj slávnostná a elegantná farba, najmä jej tmavšie odtiene, takže ak si si vybrala na silvestrovskú večeru a párty zelené šaty, budú sa ti zelené gĺové nechty hodiť aj tam. So zelenou máš množstvo možností tak ich využi a vyskúšaj zelenú manikúru. Všetko potrebné k nej nájdeš v našej internetovej predajni D-Nails, alebo môžeš navštíviť jeden zo salónov, ktorý ponúka naše kvalitné výrobky na moduláž dokonalej gélovej manikúry.

zelené nechty

Zelená je teraz hit a neexistuje žena, ktorej by sa zelená nehodila, stačí si len vybrať ten správny odtieň. Tak zažiar so zelenou aj ty. Na zelenú manikúru si taktiež môžeš dodať flitre, drobné kamienky, alebo iné ozdoby, ktoré dodajú tvojím nechtom, ešte väčšiu eleganciu a urobia z nich jedinečnú manikúru na špeciálne príležitosti. Prípadne môžeš skúsiť nálepky z ešte jesennou alebo už vianočnou tématikou. Všetko a ešte omnoho viac pre krásnu a dokonalú manikúru nájdeš v D-Nails. Klikni si na internetovú stránku a nájdi si všetko, čo potrebuješ.