Podnikanie

Ako zabezpečiť čisté potrubie?

Upchaté kanalizácie sú problém ktorý o sebe často krát nedá vedieť, až kým už nie je veľmi zle. Nečistoty ako zvyšky jedla a mydla, vlasy, chlpy, mastnota a pod. sa pomaly usádzajú a zbierajú v rúre. Postupom času vytvoria nepriechodný val, ktorý odhalí až daždivé počasie. Čiže potrubia môžu byť upchaté skôr ako začnú pretekať! Neznesiteľný smrad alebo vytekanie vody na ulicu či do domu, to je už jasný dôkaz že je niečo zanedbané a treba konať. Nemusíte sa však báť, existuje jednoduché riešenie, ktoré si poradí s oboma štádiami upchatosti.

Vysokotlakové čistenie kanalizácií sa pustí a zlikviduje nielen poriadne usadenú špinu, ale je vhodné aj na údržbu. Pre čisté potrubie sa teda netreba uchylovať k zbytočnej chémií. Nalievanie rôznych chemických prostriedkov do kanalizácie či potrubia je nielen neekologické, ale nemusí byť v niektorých prípadoch ani účinné.

cistenie hadica

Naproti tomu vysokotlakové čistenie kanalizácií https://ab-krtkovanie.sk/vysokotlakove-cistenie-kanalizacii/ je vykonávané bezpečne, efektívne a ekologicky. Pri vysokotlakovom čistení sa k čerpadlu pripojí tlaková hadica s tryskou. Potom sa doň vpustí voda, ktorá silným tlakom odstráni nečistoty a uvoľní potrubie. Vysokotlakové čistenie kanalizácií sa teda vykonáva bez akýchkoľvek chemikálií. Napriek tomu funguje vynikajúco a potrubie je potom ako nové. Tlak v hadici sa dá regulovať a upraviť kedykoľvek, aj počas čistenia. Takže sa o bezpečie Vášho potrubia nemusíte vôbec báť. Spoločnosť AB Krtkovanie pôsobí na celom západnom Slovenku a má s krtkovaním a čistením kanalizácií bohaté skúsenosti.

cistenie auto

Vysokotlakové čiste kanalizácií je teda extrémne účinné, šetrné k planéte, bezpečné k potrubiam, nenáročné pre Vašu peňaženku a všestranné. Je vhodné aj preventívne pri menej zanesených kanalizáciach ako aj na uvoľnenie naozaj veľmi znečistených potrubí.