Nákupy

Aký štýl je dnes in? Rebélia a pestré motívy na tričkách!

Módny trend, ale zároveň originalita a pocit slobody. To je štýl tričiek, ktoré dnes nie je problém zohnať, nakoľko sa stávajú skutočne populárnym tovarom. Rozlúčte sa tak s predošlými, priam diktujúcimi štýlmi, kedy sa viacerí báli so svojim odlišným tričkom vybočiť z rady. Dnes je takéto vybočenie in a konečne sa mu dostáva pozornosti a uznania. Na nič tak nečakajte, ničoho sa nebojte, dajte konečne možnosť svojmu ja prejaviť sa .

vzor

Konečne tak nastala v módnych kruhoch doba, kedy môžete ukázať svoju jedinečnosť a i kus rebelantskej duše nespútanej prísnymi umelými pravidlami diktujúceho trendu. Dnešným trendom je sloboda, drsnosť, rebélia a to predovšetkým v prevedení nápadných motívov na tričkách. Tento štýl si navyše viacerí isto obľúbite, budete sa v ňom totiž za každej situácie cítiť absolútne „free“ a možno vám dodá i kus odvahy v každodennom stereotype.

Vystúpite tak z tieňa a ukážete svoje schovávané ja.
Navyše dnes nebudete považovaní za akúsi čiernu ovcu, ale svojim tričkom budete držať krok s aktuálnou módou. Rozhodne tak nie je jediný dôvod k hanbe či akémusi strachu. V módnom odvetví práve teraz určuje smer spomenutý štýl s nápaditými vzormi na tričkách, ktoré sa neboja čosi povedať, na niečo poukázať, prinúť zamyslieť sa alebo len tak pobaviť. Výber konkrétneho typu motívu je tak samozrejme v prvom rade na Vás, skúste sa trafiť do svojej vlastnej povahy alebo do podoby, ktorú chcete prezentovať.

dvě trička

Pripravte sa na jedinečné prevedenia.
Modelky, módne ikony, celebrity, populárna mládež vo vašom okolí,… všetci začínajú nasledovať práve tento zmienený štýl, pravdepodobne ste si to už všimli. Z pôvodného imidžu „outsiderov“ sa stáva imidž vedúcich osobností a zároveň aj určujúcim trendom. Nebojte sa tak vyjadriť rôzne motívy svojim tričkom.
Buďte in, zároveň sami sebou a dajte o sebe vedieť!