Bývanie

Hliníkové fasády – bezúdržbový systém s dávkou svetla

Fasády sú dôležitou súčasťou objektov a ich úlohou je nielen estetický dojem, ale plnia aj praktickú časť ako je zateplenie, izolácia, úspora energií, ochrana pred vlhkosťou, znižujú hluk a mnoho ďalšieho.

Dôležitý je správny výber a čo objekt, tak to iný charakter. Pokiaľ sa zameriame na komerčné objekty, ktoré vyžadujú určitý štýl a často až luxus, tak pre ne sú ako stvorené hlinikove fasady.
la défense

Hliník je charakteristický svojou ľahkosťou a nadčasovosťou a práve preto je vhodným riešením pre moderné budovy. Okrem toho zaručuje dlhú životnosť vďaka vysokej kvalite a je tiež žiaruvzdorný, takže dokáže zabrániť šíreniu ohňa. Čo však oceníte najviac je, že nevyžaduje pravidelnú údržbu, takže žiadne lakovanie, nátery alebo premazávanie a podobne.

Vďaka tomuto fasádnemu systému získate teda mnoho praktických výhod, ale tiež aj estetických. Hliník v kombinácii so sklom prináša tiež luxusný dojem a poskytuje výhody aj pre interiérové priestory budovy. A to predovšetkým formy priepustnosti svetla, ktoré je práve v týchto budovách dôležité.

Jedinečný vzhľad budovy

Tento fasádny systém okrem iného umožňuje budove prirodzeným spôsobom ventilovať vzduch čo tiež predlžuje životnosť objektu. Čo však zaujme na prvý pohľad je jedinečný design, z ktorého máte okamžite dojem luxusu.
skleněná stavba

Hliník a sklo dokážu vytvoriť príjemný vzhľad budovy a splniť očakávania pre konkrétny charakter objektu. Takéto objekty sú obvykle strediskom firiem, kancelárií, dôležitých obchodov a finančných transakcií a rajom zákazníkov, ktorí sem chodia nakupovať a to sa týka obchodných domov.

Nadčasový vzhľad môžete dať aj svojmu luxusnému domu, ktorý stojí v lukratívnej zástavbe a vdýchne objektu dokonalý design.

Rôzne možnosti riešenia týchto fasád dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a vytvoriť tak prostredie, ktoré vyžaduje určitý luxus.