Muži

Pomôžte jej schudnúť

Mnoho mužov zažíva situáciu, že sa jeho partnerka snaží zhodiť nejaké tie kilogramy navyše. No a bohužiaľ, mnoho mužov nedokáže svoje milované v tomto smere podporiť. Mali by ste si však uvedomiť jednu vec. Nie je podstatné, či v chudnutí vidíte zmysel vy, ale hlavne vaša partnerka. A práve preto, by ste ju mali podporovať vo všetkom, čo robí. Ak totiž človek nemá podporu, dokáže svoje odhodlanie a motiváciu, stratiť veľmi rýchlo.

pár
 
Ak ste sa už niekedy pokúšali zbaviť svojho zlozvyku, začať pravidelne cvičiť, alebo jesť zdravé jedlá, určite viete, že to môže byť veľmi náročné. Človek sa musí ovládať, dokázať sa zaprieť, odopierať si veci, na ktoré má chuť a ktoré mu spôsobujú uspokojenie. Veta „vo dvojici sa to ťahá ľahšie“, sa nestala tak populárnou pre nič za nič. Verte, že ak svojej partnerke budete v jej snahách o schudnutie podporou, pôjde jej to omnoho ľahšie. Navyše sa vyhnete zbytočným hádkam, nezhodám a problémom vo vzťahu. O tom hovorí ďalšia známa veta, „ šťastná žena  šťastný muž „.
 

Zopár tipov ako byť svojej partnerke oporou

muž se ženou

  1. Nevysmievajte sa jej. Nespochybňujte jej rozhodnutie schudnúť a určite si z nej neuťahujte v momente, keď si na svoj tanier naloží kilo a pol šalátu s uhorkou.
  2. Buďte aktívni.Navrhnite jej spoločnú návštevu posilňovne, večerný beh, alebo víkendovú turistku v horách.
  3. Na jej chudnutie žiadnym spôsobom neupozorňujte.Robte veci, ktoré ju budú motivovať prirodzene a sami od seba.
  4. Buďte ohľaduplní.Ak si vaša partnerka na obed pripraví šalát, nejedzte pred ňou hovädzí stejk s opekanými zemiakmi.
  5. Navarte jej. Pripravte jej zdravú večeru, obed, alebo jej do práce pripravte výživný „chudnúci“ olovrant.
  6. Naštudujte si, čo to o diéte, ktorú vaša milovaná drží, alebo pokojne vyhľadajte informácie, ktoré by jej mohli pomôcť. Verte, že takýto záujem a podpora poteší každého.
  7. Nezabúdajte ju obdivovaťa nenápadným spôsobom prejaviť to, ako je každým dňom krajšia a krajšia.