Muži

Muž a tá jeho pravá

Ženy prežívajú vzťah s mužom veľmi emotívne a vedia sa pri každom potrápiť. Je pre nich ťažké nájsť toho pravého. Ale čo muži? Aj oni majú pri výbere partnerky toľko problémov, taktiež sa veľmi „narobia“ než nájdu matku svojich detí, alebo existuje kľúč pre výber tej správnej?
Muži nie sú až tak veľmi komplikovaní ako by ste si mohli myslieť. Pri výbere životnej partnerky stačí, aby ste boli v správny čas na správnom mieste. V momente kedy im začne svietiť kontrolka vážneho vzťahu, začnú intuitívne vyhľadávať domácky a materinský typ. Často ide o kópiu ich matky, aj keď oni by si to len veľmi ťažko priznali. Samozrejme, že ide aj o pud a príťažlivosť, žena im musí voňať a byť v ich očiach sexi.Muž, žena, bazén.jpg
Ak chcete muža dostať do chomúta, nehrajte sa na naivku a dajte im najavo, že máte svoj život, prácu, priateľky. Nezahoďte toto všetko po prvom nádejnom rande. Venujte čas jemu a vždy si nechajte dostatok času aj pre seba a pre svoj život pred tým ako ste ho stretli. Nebuďte však za každú cenu nad vecou. Sú momenty kedy muži túžia byť stredobodom pozornosti, preto im ich doprajte.
Spomínali sme už vôňu. Je samozrejmé, že ho neupútate ak nebudete upravená. Celkom iste sa neštylizujte do pózy, ktorá vám nesedí. Ak ste boli pred stretnutí s ním športovým typom, takým aj ostaňte. V pohodlnom oblečení sa budete cítiť sami sebou a aj vyžarovanie z vás bude príjemné. Nie je dobré meniť svoj štýl len kvôli tomu, že on kedysi obdivovala ženy v kostýme. Teraz je s vami a asi vie prečo. Kostým je jedna vec a vôňa ženy, jej pokožky, druhá vec. Muž lovec zacítil váš „pach“ a svoju korisť chce mať v takom stave ako ju ulovil.Starší pár, more, domy.jpg
V neposlednom rade závisí úspech vzťahu aj so sexom. Ten vás bude sprevádzať celý život a preto by to malo v posteli klapať. Zabudnite na porno a buďte sami sebou. Nervozitu rozptýľte pohárikom vína a tlmeným svetlom. Na škodu nie sú aj malé posteľné hry a rozprávanie príbehov. Ak išiel s vami do postele až po pár stretnutiach, iste ho nebude zaujímať vaša celulitída a ani veľkosť poprsia. Preto sa obaja uvoľnite a na nič sa nehrajte. Sex je o intimite, spoločných chvíľach, dotykoch a spojení.