Nákupy

Mužské zlyhanie sa dá vyriešiť ľahko

Nasledujúce riadky budú patriť pánom, ktorý majú problémy s erekciou alebo by ju chceli len trošku zdokonaliť. Tak napríklad ja, som v posteli nemal žiaden problém. Keď som sa však rozprával s kamarátom, u ktorého zo dňa na deň erekcia takmer zmizla, začal som sa trošku obávať aj o seba. Preto som sa začal obhliadať po spôsoboch, ako na zvýšenie erekcie.

Základná vec, ktorú som počas môjho malého výskumu zistil je, že problémom s erekciou treba najmä predchádzať. Ak už sa raz objavia, verte že to bude omnoho náročnejšie. Takže ak ste dnes v úplnom poriadku, začnite sa svojej mužnosti venovať aspoň okrajovo. Ja som tak urobil, robím tak už piaty rok a zatiaľ sa sťažovať nemôžem. Aby ste mali lepšiu predstavu o tom, prečo som vôbec tieto veci začal riešiť, ťahá mi na päťdesiatku, no a to je vek, kedy to s mužnosťou môže ísť dole vodou.

Poďme sa teda pozrieť na to, čo naozaj pomohlo. Viete, narazil som na mnohé rady, ktoré sa mi už na prvé prečítanie či počutie zdali zvláštne. Napriek tomu som ich vyskúšal a úprimne, nemali na erekciu žiaden efekt. Spomeniem len niektoré z nich. Napríklad Také masírovanie penisu, schudnutie alebo rapídna zmena stravy. U mňa tieto veci naozaj nezafungovali. Muž a žena stoja vedľa seba a majú prepletené dlane

1. Pravidelný šport je určite dobrý nápad. Čím viac som sa hýbal, tým viac som bol výkonnejší v posteli.
2. Výživové doplnky na prekrvenie organizmu urobili svoje tiež. Nemusíte užívať vyslovene tie na erekciu. Stačí ak budú zamerané na prekrvenie.
3. Asi najviac, mi pomohla vákuová pumpa. Používal som ju asi tak každý druhý deň popri sprchovaní. Po nejakých dvoch mesiacoch bola moja erekcia naozaj pevnejšia a aj dlhšia.
4. Pravdepodobne najpríjemnejšou súčasťou môjho výskumu, bol pravidelný pohlavný styk. S partnerkou sme skúšali rôzne nové veci a snažili sa spoločné chvíľky neustále predlžovať. Mimochodom, je to veľmi dobrý spôsob ako svoju milovanú ukecať na prasačinky. Veď ide o vaše zdravie a navyše výskum.