Muži

Na meno sa nezabúda!

Chlapi, nebudeme si klamať. Tá posledná vec ktorú si v bare, na diskotéke či na ulici všimneme na žene je ako sa správa k okoliu. No naproti tomu pekne vyformovanú postavu, výstrih a tak, tam je to už iné. A preto niet divu že občas mozog jednoducho vypne a to posledné čo si zapamätá sú také maličkosti ako to ako sa volá či je miestna a podobne bezvýznamné veci.  No dúfam že ste nás pochopili správne že sa jednalo o satiru. A ak si nieste schopný si zapamätať ani len jej meno tak prečo by mala s takýmto niktošom strácať čas preboha. Preto každá rada má cenu zlata.hádka.jpg
 
Neklamne
 
Komu by sa páčilo ak by bol večne klamaný. Či už sa jedná o niekoho kto je nám úplne cudzí alebo veľmi blízky. Klamať sa jednoducho nemá. A rozhodne nie ak si chcete vybudovať vzťah na dôvere a nie iba ja tom jednom. Verte či nie ak sa jej znova opýtate ako sa volá, príme to oveľa lepšie ako keď sa nou budete baviť v štýle „ehm, počuj, a vieš ty čo“. Každému sa občas stane že si na prvý krát nezapamätá všetko.
 
Ak sa nechcete pýtať ako vôl znova a znova
 
 Ak patríte do kategórie chlapov čo si aj cestu domov musia napísať na papier, a nie to ešte si zapamätať meno tej krásky čo ste práve stretli tak potom máme pre vás riešenie. Jednoducho sa jej spýtajte vo vhodnej chvíli na celé meno. Je to celkom nenápadný ale zato účinný trik. Pričom tým získate body naviac za záujem.
 
 Narodeniny a meniny idú ruka v ruke a prečo to nevyužiť keď si ani za všetky drobné neviete spomenúť. V jednoduchosti je krása a kytička kvetov na narodeniny neurazí, no na meniny tiež nie. A tak abraka dabra, čáry máry a kocúr v trúbe. Ale nieže hneď vyberiete mobil a začnete hľadať v kalendári kedy má meniny.model.jpg
 
Nedá sa opomenúť nič horšie ako keď ste sa práve spoznali, nič vás nenapadá a nie a nie použiť nič zo spomínaného aby ste sa opäť dopracovali k menu. Potom sa stane niečo čo je ako vystrihnuté z reklamy pre dospelých. Príde k vám váš známi a zaznie tá čarovná veta „To nás ani nepredstavíš?“. A vy to šikovne využijete vo svoj prospech a necháte ich predstaviť sa vzájomne. Nič ťažké, však?