Nezařazené

Nosíte nohavice?

Pri slove nohavice si väčšina z nás automaticky predstaví svoju zbierku v šatníku. Nie je to len o nudných džínsoch alebo kostýmových nohaviciach, ale aj o štýle a pestrosti. Tá je nám prinášaná z mól každý rok. Čo je dnes in a môžete nosiť kúsky z minulého roka?

kalhoty

Bez čoho to nepôjde?

  1. Absolútnou požiadavkou na tento rok v podobe trendy kúsku sú čierne obtiahnuté nohavice. Nie len tak hocijaké, ale imitujúce kožu. Väčšina si pravé kožené nemôže dovoliť, preto dnes obchodom vďačíme za bohatý výber z tejto napodobeniny modelu. Skúste aj vy look rokovej hviezdy. Môžete ich však skombinovať k blúzke či saku, vďaka čomu budete vyzerať šik a elegantne. Naopak, s romantickým tričkom sa aj vy premeníte na nežnú žienku, čo má niečo do seba.

nohavice

  1. Ďalším kúskom sú trojštvrťové nohavice. Tie sú ideálne na jar a jeseň. Nepatria len do leta,. Preto môžete staviť po elegantných vzoroch kohútej stopy, pruhov alebo kociek, ktoré nikdy neomrzia. Skombinované s krátkymi ponožkami a botaskami sú zárukou každej mladej nákupnej maniačky.
  2. Keď sme už pri nohaviciach nemôžeme vynechať džínsy. Sú síce otrepaným kúskom, no aj tu exituje zopár výnimiek. Napríklad v podobe bielej farby. Tá sa už dávno nenosí len v lete ale skombinované s dlhším a teplejším kabátom vyzerá bravúrne. Ak vás nebavia tie, čo máte v šatníku, stačí ak ich na konci niekoľko krát zohnete a hneď dosiahnete zaujímavý efekt. To isté sa vám podarí, ak sa odvážite na zákrok s nožnicami. Veľké diery na stehnách a kolenách s pančuchami sú dnes hitom. Obzvlášť ak zvolíte zaujímavý typ pančušiek, napríklad sieťované.

  1. Nakoniec tu máme široké nohavice. Po osemdesiatych rokoch by im už možno nikto netypoval návrat, no vďaka mnohým celebritám sa vracajú do módy. Ľahké alebo hrubšie s gombíkmi či bez, sú ideálne na ukázanie toho, že máte štýl ale aj odvahu obliecť si to, čo sa vám páči.