Bývanie

Spôsoby ako pridať úložný priestor do každej izby

Vytvorte zoznam položiek, ktoré potrebujete na uloženie
Položky na skladovanie patria do viacerých kategórií, ako sú sezónne predmety, záhradné náradie, základy pre kuchyňu atď. Akonáhle vytvoríte zoznam týchto položiek, uľahčí vám to, aby ste sa rozhodli, čo vyhodiť a čo si ponechať. To vám tiež pomôže nájsť základné nápady pre každú miestnosť.

boxy

Kuchyňa
Žiadna iná miestnosť v dome nie je viazaná viac ako v kuchyni. Najdôležitejšie tajomstvo mať perfektné skladovanie kuchyne je vedieť, čo máte v pláne skladovať a prispôsobiť tieto položky.
·         Skrinky bez rámu pracujú najlepšie pre kuchyne, pretože zaberajú menej miesta. Môžete tiež ísť na vysoké štíhle vežové skrinky, ktoré ohraničujú vašu chladničku a rúry.
·         Vyťahovacie zásuviek, regálov a organizátorov je tiež skvelé pre nakladanie väčších boxov.
·         Vyberte zásuvky v kuchyni v správnej šírke a hĺbke. Používajte organizátori, aby ste predišli zbytočnému priestoru pre zásuvky.
·         Závesné držiaky na hrnce sú taktiež skvelé a môžete dokonca pridať spätné šnúry, ktoré obsahujú poháre, lyžice a klobúky atď. Ak máte v pláne mať ostrov v kuchyni, vyberte si štvorcové.

Komora
Komory sú skvelé na uloženie prebytočných predmetov z kuchyne, ale musíte vyhotoviť regály veľmi opatrne. V prípade dosahu v komorách sú najsprávnejšie povrchné police v hornej časti a hlbšie regály na dne. Keď musíte isť do komory, je to úplne naopak.

knihy

Kúpeľňa
Využite svoju kreativitu, aby ste pridali viac úložného priestoru do kúpeľne.
·         Vaše uteráky a posteľná bielizeň potrebujú maximálny priestor, takže môžete pridať malú jednotku na uloženie tých, ktoré sú na chodbe mimo kúpeľa. Prípadne prejdite na vysokú skrinku v prázdnom rohu kúpeľne na držanie uterákov a bielizne.
·         Pridajte drobné poličky nad vaňu, toaletu.
·         Dekoratívne boxy a koše môžu byť tiež použité pre držanie kúpeľňových predmetov.