Nákupy

Sklo ako dominanta interiéru

Predelenia jednotlivých miestností a častí budovy sú obvykle riešené dverami a murovanými stenami. Vzniká tak zaškatuľkovaný priestor, ktorý často budí negatívny dojem z mnoho rovnakých a tmavých prvkov, ktoré sú často skôr nutnosťou, než estetickým riešením.
Ak chcete pre svoj interiér moderné riešenie, ktoré vzbudí skvelé pocity už na prvý pohľad a zároveň dokáže zachovať aj súkromie a diskrétnosť, tak to dokážu sklenené steny.

proskení

Ich účelom je predeliť fyzicky priestor, ale zároveň zachovať určitú voľnosť a presvetlenie. Zároveň efektívne prepojiť exteriér a interiér a vybudovať tak bývanie či iné priestory, ktoré dávajú pocit slobody, ľahkosti a dýchateľnosti.
Možno si hovoríte, že sklo je krehké a máte obavy z jeho rozbitia. V tomto prípade však ide o spracovanie materiálov tak, aby boli odolné a splňovali nielen estetické, ale aj bezpečnostné prvky. Ide totiž o bezpečnostné sklo, ktoré splňuje všetky požadované normy pre tieto účely.

Sklenené stenydokážu vyriešiť priestor aj v malých bytoch. Netradičné riešenie totiž dokáže priestor aspoň opticky zväčšiť a umožniť tak obyvateľom komfortné bývanie bez zbytočného uzatvárania a tmavých kútov.
Riešenie, vďaka ktorému získate luxusný design interiéru a zároveň súkromie, ktoré zaistí pieskovcové, gravírované, farebné či fóliou lepené sklo. Môžete tak získať predelenie s luxusnými vzormi či priamou tlačou do skla, ktoré dodajú interiéru ešte väčší šmrnc.

prosklené stěny

Vytvoríte si tak prostredie plné svetla, čistoty a nekonečného priestoru. Môžete tak sedieť v jednej miestnosti a pritom mať dosah na ďalšiu a to so zachovaním súkromia. Oceníte tak i v prípade, že máte deti alebo kontrolu v práci nad svojimi podriadenými a potrebujete mať prehľad o tom, čo sa vo firme deje.
Sklo sa tak stane luxusnou dominantou interiéru, ktorá nadchne a vytvorí vhodné prostredie pre prácu aj bývanie.