Nákupy

Veľa mužov a ich partneriek túži po dlhšie trvajúcom zážitku. Dá sa oddialiť vyvrcholenie?

Pokiaľ sa zaujímate o tému a rady, ktoré dokážu z mužov spraviť kvalitnejších milencov, respektíve poradiť ako kvalitnejšie uspokojiť svoju partnerku a zároveň si dopriať dlhšiu „jazdu“, možno ste sa dozvedeli o výsledku, ktorý poskytuje istý zahraničný zdroj. Ten vraví, že priemerná dĺžka erekcie počas sexu je u mužov 7 minút a len zriedka sa dá prirodzeným spôsobom táto hranica prekonať. O to skôr je možné, že v nejednom prípade je táto doba i kratšia.Ležiaca žena v podprsenke

  • Aby bolo jasnejšie, počíta sa čas so skutočným stoporením a nie doba strávená v posteli.

Aj napriek tomu sa môže zdať tento čas predsa len trochu krátky a väčšina mužov (a zrejme aj ich partnerky) by chceli ešte trochu viac. V takom prípade existuje pomerne veľa trikov a rád, ako na svojej kvalitnejšej erekcii popracovať a dosiahnuť dlhšie trvajúci efekt.
Áno, mnohých nás napadne jedna z najznámejších ciest. Pomôcť si konkrétnymi tabletkami, liečivami či podobnými prípravkami. V tomto smere je známe liečivo cialis, respektíve tablety s obsahom látky Tadalafil. Nie je však prekvapením, že poznáme i lacnejšie generiká s obsahom totožnej látky. Takisto alternatívu pre tých, ktorým prehĺtanie tabliet nie je práve príjemné. Existujú tkzv „stripsy“ a to konkrétne Tadali Strips 20mg.
Pracovať na skvalitnení svojho sexuálneho života sa ale dá aj prirodzenejším spôsobom, a to napríklad pravidelnejším pohlavným stykom so svojou partnerkou. Nešlo by o jediný prípad, kedy aj tu zručnosti získavame pravidelnejšou aktivitou.
Pomerne známou radou sú aj špeciálne cvičenia, predovšetkým tkzv Kegelove cviky. Týmito cvikmi sa zdokonaľuje ovládanie PC svalu, akým je možné napríklad lepšie korigovať nutnosť močenia a prakticky totožnú funkciu má aj pri schopnosti lepšie ovládať erekciu.Starší muž a žena ho vyzýva k tancu, černosi
Ďalšou možnosťou sú znecitlivujúce prostriedky, najznámejšie sú špeciálne kondómy, ktoré znižujú citlivosť pri styku.
A samozrejme ak sú problémy pravidelnejšie a ide o predčasnú ejakuláciu, mali by ste navštíviť lekára, ktorý dokáže nájsť a špecifikovať konkrétnejšie príčiny, následne nastaviť vhodnú liečbu.