Nákupy

Fólie – najpoužívanejší obalový materiál

Na balenie tovaru a jeho následnú prepravu majú expedičné firmy veľké požiadavky a nároky. Tovar musí byť zabalený kvalitne, nesmie zaberať príliš veľa miesta a obalový materiál musí byť pevný a odolný.

V opačnom prípade stúpajú konečnému spotrebiteľovi náklady za prepravu a konkurecienosť schopnosť expedičných firiem klesá.

Pre zákazníka sú kvalita, cena a rýchlosť rozhodujúce faktory.

Fólie https://www.2packsk.sk/folie-sk sú ideálnym riešením vhodným na využitie. Strečová fólia je vhodná na akýkoľvek druh tovaru, najväčšie využitie má pri veľkoobjemových zásielkach. Dokonale ochráni nábytok, je možné jej využitie na spevnenie paliet alebo zviazanie viacerých balíkov. Princíp použitia je jednoduchý – fóliu omotáte okolo tovaru zo všetkých strán, natiahnete a fólia sa sama priľne k zásielke. Jej povaha, napínanie a dokonalý strečový materiál umožní natiahnutie a jej opätovné priľnutie.

bubble-wrap-316133_1280

V ponuke sú viaceré farby – napríklad modrá, čierna ale aj priesvitná.

Podľa účelu použitia si viete vybrať z mnohých rozmerov – od šírky 25 cm až po 50 cm, rôzne hrúbky a dĺžky návinu.

Jej základnými vlastnosťami je mimoriadna pevnosť, odolnosť a flexibilita. Čím je fólia hrubšia, tým väčšiu pružnosť dosiahneme. Je odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Využitie má napríklad pri balení nábytku, pri zasielaní tovaru vo väčších krabiciach ale samozrejme aj v domácnosti a v záhrade.. Najmä sezónne veci viete skladne zabaliť a uložiť. Nepadá na nich prach a na novú sezónu ich vytiahnete čisté.

Bublinková fólia je takmer ideálny materiál na balenie akéhokoľvek druhu tovaru. Dokonale ochráni fľaše, elektroniku, zabezpečí Vám izoláciu pre sklenené predmety a zrkadlá aj je vhodná aj na záhradu a do fóliovníkov.

agriculture-981585_640

Samotné bublinky vytvárajú perfektnú ochranu aj pre veľmi krehké predmety, na druhej strane je hladký povrch, ktorý ideálne priľne k tovaru.

Aj tieto fólie sa dodávajú v šírke od 30 cm do 100 cm, návin je u každej rovnaký – 100 m.

Obidva druhy fólie sú univerzálne na balenie a je dobré ich mať kedykoľvek poruke.