Nezařazené

Náramky pre páry: Máte ich aj vy?

Ľudia odjakživa mali potrebu prezentovať niečo symbolmi. Viera, udalosť, situácia, názor, sympatie,… všetko má svoje symboly, čo nám dané náležitosti pripomína lepšie, než mnoho slov. V neposlednom rade sa ešte aj dnes symbolmi reprezentujú ľudské vzťahy. A čím napríklad? Tak najmä u čerstvo zamilovaných sú populárne náramky pre páry, ideálny symbol spojenia dvoch duší a sŕdc, v dobrom aj v zlom, stále ich máte na ruke a viete, že ani v ťažkých situáciách nie ste sami, vždy je tu s vami niekto minimálne na diaľku, a to svojimi pocitmi a láskou k vám. Ten, kto nosí tento istý náramok, ako vy.

Vhodný darček pre kohokoľvek

Čiže áno, je to vhodný darček pre partnera/ku, ale využívajú sa aj v iných situáciách, hoci za podobným účelom. Otec môže vybrať špecifický náramok svojej dcére (alebo rodič dieťaťu vo všeobecnosti), je to zároveň hodnotná (hoci finančne nenáročná) pamiatka. A samozrejme poznáme aj náramky priateľstva, ktoré nosia medzi sebou najlepší kamaráti/ky.

  • Pravdepodobne ste o takýchto náramkoch počuli a pokiaľ nie, môžete to napraviť a kúpiť nejaký sebe a svojej obľúbenej či milovanej osobe, s ktorou aspoň takto neškodne spečatíte svoj vzťah.