Online

Potrebujete pre svoje webové stránky bezplatné obrázky? Tu ich nájdete!

Ak práve začínate v podnikaní alebo v blogovaní, možno ešte nemáte rozpočet na zaplatenie obrázkov, takže si musíte nájsť nejaké bezplatné. Hľadali sme vás a nižšie nájdete zoznam webových stránok, na ktorých sú zbierky bezplatných obrázkov. Všimnite si rozdiel medzi „bezplatnými“ obrázkami a „bezplatnými“ obrázkami; prvé z nich sú „zadarmo“ ako v „bezplatne v čase sťahovania“, zatiaľ čo za druhé musíte zaplatiť jednorazový poplatok.aplikace.jpg
 
Flickr.com
Veľký Kahuna. Flickr má rozsiahlu, stále rastúcu zbierku bezplatne použiteľných obrázkov s licenciou na základe licencií Creative Commons. Ak ich chcete nájsť, prejdite na „Rozšírené vyhľadávanie“ a začiarknite políčko „Vyhľadávať iba v licencovanom obsahu Creative Commons“. (Ak chcete použiť obrázky na komerčné účely, zaškrtnite aj políčko, ktoré chcete zaškrtnúť.) Budete ohromení tým, čo je k dispozícii tu, a môžete ich používať aj ostatní. Pred stiahnutím skontrolujte licenciu na obrázok, ktorý chcete opätovne použiť – licencie sa môžu líšiť od obrázka k obrázku.
 
Creativity103.com
Ak hľadáte pozadie pre svoj blog alebo web, môžete urobiť horšie, ako by ste si prezerali obrázky na stránke Creativity103. Pri kolekciách nazývaných „Aquascape“, „Vortex“ a „Fraktály“ je štýl trochu náladový, ale sú tu k dispozícii niektoré skutočne krásne obrázky. K dispozícii je veľa veľa obrázkov s vysokým rozlíšením, ako aj tapety, samostatné obrázky a „návrhové balíčky“, ktoré popisujú ako: „Pozadia, textúry a iné užitočné kreatívne„ kúsky “, na použitie ako súčasť webových stránok, digitálne a tlačené vzory. ““ Ak chcete získať prístup k dizajnovým balíkom, musíte sa prihlásiť na odber svojej e-mailovej adresy, ale môžete tak urobiť zadarmo.
 
FreeFoto.com
Aj keď jeho zbierka nie je presne najmodernejšia – napríklad vyhľadávanie „mobilných telefónov“ prináša veľa záberov starých telefónov Nokia a Blackberry a nič prostredníctvom iPhónov – pri fotografovaní fotografií miesta a skvelá príroda. Niektoré z nich vyzerajú „veľmi dobre“, zatiaľ čo iné majú trochu štýlu.focení.jpg
 
FreeFoto má niekoľko rôznych termínov na použitie. Všeobecne platí, že „Ktokoľvek, čím myslíme komerčné aj nekomerčné použitie, môže obrázky FreeFoto.com používať v online prostredí za predpokladu, že poskytujú priradenie k obrázku a odkaz na stránku FreeFoto.com (buď obrázok alebo hlavný obrázok). site). Táto licencia umožňuje blogy, weby sociálnych sietí a ich použitie v e-mailoch, aby sme vymenovali aspoň niektoré z nich, za predpokladu, že poskytujú požadované pripísanie.
 
Photogen.com
Databáza sériových obrázkov, ktoré sú vo všeobecnosti veľmi slušnej kvality (čítaj: samozrejme nie obrázky na sklade). S kategóriami od architektúry po voľný čas, jedlo a pitie po dopravu nie je zbierka rozsiahla, ale vôbec nie je zlá.