Nezařazené

Zlepšenie spánku raz a navždy

Správny spánok je najdôležitejším krokom k správnemu fungovaniu. Práve preto by sme mali byť veľmi opatrní pri voľbe matracov. Tie majú totiž na spánok najväčší vplyv. Hľadáte matrace, ktorá budú pre vás zdravotne výhodné, budú za dobrú cenu a zároveň kvalitné? Práve preto vám chceme predstaviť matrace na mieru Segum.sk. Nemusíte sa riadiť klasickými rozmermi, ale môžete si vy sami navoliť rozmery podľa vašich preferencií.

matrac

Pri výbere matracu si dajte pozor na rozličné parametre. Niektoré majú záruku 3 roky, iné 5 či desať rokov. Dôležitý faktor pri výbere je aj tvrdosť, ktorá sa značí písmenkom H alebo T. Čím vyššie číslo je pri písmenku, tým je matrac tvrdší. Je iba na vás či si zvolíte mäkký alebo tvrdý, keďže každý znás je individuálny a preferuje niečo iné. Ak sa rozhodnete pre matrace šité na mieru, veľkosť si teda určíte vy sami. Ak však nie, máte v ponuke matrace s vopred navolenými rozmermi. Závisí aj na hrubosti, nakoľko niektorí preferujú tenšie, iní zasa hrubšie matrace. Rozpätie medzi hrúbkami sa pohybuje od 11 do 26 centimetrov. Zloženie týchto matracov sú buď z latexu, z kokosovej peny, pamäťovej peny, pružiny, zo špeciálnych taštičiek a kombináciou týchto materiálov. Dokopy vám zaručia pohodlný spánok bez budenia či prehadzovania. Vaša chrbtica bude v správnej fixácii a polohe, a preto sa ráno nebudete už viac budiť s bolesťami.

spanol

Zlepšite aj vy svoj život kvalitnými matracmi šitými na mieru! Dajte už konečne zbohom ránam, kedy sa cítite bez energie, rozlámaní a so silnými bolesťami chrbta. Kúpu dobrého matracu rozhodne neoľutujete, nakoľko ide o výbornú investíciu najmä do vášho zdravia, nielen do spánku. V starobe si poďakujete, že ste si dopriali lepší matrac ako starý vyležaný gauč či posteľ. Veď predsa, do čoho investovať peniaze, ak nie do vášho zdravia?